CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI?

Główna Księgowa, firma logistyczna:

„Zespół ABC Tax bardzo sprawnie i rzetelnie przygotował dla nas ostatnio kilkanaście dokumentacji cen transferowych potrzebnych pilnie, w związku z rozpoczętą kontrolą podatkową.”

Dyrektor Finansowy, firma z branży budowlanej:

„Wprowadzenie odwrotnego obciążenia w VAT na usługi budowlane było dużym wyzwaniem dla naszej firmy. Dzięki profesjonalnemu i szybkiemu wsparciu ze strony doradców z ABC Tax obyło się bez większych problemów.”

Główna Księgowa, firma produkcyjna:

„Co roku w lutym realizujemy audyt CIT z konsultantami z ABC Tax. Dzięki temu mamy większą pewność, że nasze rozliczenia są OK.”

Główny Specjalista ds. Podatków, firma z branży spożywczej

„Otrzymaliśmy od spółki-matki analizę cen transferowych, która nie uwzględniała polskich podmiotów i dlatego mogła zostać odrzucona przez organy podatkowe. Na szczęście specjaliści z ABC Tax sprawnie przygotowali dla nas analizę benchmarkingową opartą o dane pochodzące od polskich podmiotów, co pozwoliło wypełnić obowiązek wynikający z nowych przepisów o cenach transferowych.”

Główna Księgowa, firma z branży produkcyjnej

„Członkowie zespołu ABC Tax przygotowują dla nas co roku kilkanaście dokumentacji cen transferowych. Co więcej, w związku z ostatnią kontrolą, aktywnie pomagali nam w zbieraniu materiałów i przygotowaniu wyjaśnień, o które prosili kontrolujący, co znacznie usprawniło przebieg kontroli.”

Księgowy, firma z branży elektronicznej

„Specjaliści z ABC Tax zapewniają nam wsparcie w formie bieżącego doradztwa, odpowiadając na zadawane pytania wyczerpująco, a jednocześnie przystępnie.”

Z kim dotychczas pracowaliśmy?