9 czerwca 2026 r. w Ministerstwie Finansów odbyły się konsultacje nad ulepszeniem funkcjonowania Krajowego Systemu e-Faktur. Spotkanie zainaugurowało cykl dotyczący dalszego rozwoju Systemu.
|
Dalsza część artykułu dostępna jest wyłącznie dla członków Forum ABC KSeF. Jeśli chcesz uzyskać pełen dostęp do materiałów, zapraszamy do dołączenia do naszego forum! Masz pytania lub jesteś zainteresowany dołączeniem? Napisz do nas na adres: ksef@abctax.com.pl |
Kliknij, żeby ocenić ten post!